• info@businessguideturkey.com
  • 0212 216 26 07 - 0850 840 36 08

Prüftechnik Proaktif Bakım Teknolojileri Tic.Ltd.Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
512 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ozan Çakıtlı
  • ADRES: Barbaros mh. Fesleğen Sokak Uphill Towers A Blok Kat:8 No:45 34746 Ataşehir İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 250 2244
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Global ve Müşteri Odaklı İşletme
Prüftechnik, alanında uzman 600 çalışanı ile dünya çapında hizmet veren bir firma olmakla birlikte, gelişimi her zaman tüm değerlerin üzerinde tuttuğu için, çalışan kadrosunun neredeyse yarısını Ar-GE departmanında görevlendirmiş bir firmadır.

Prüftechnik bölge ofisleri kendi müşterilerine kendi insiyatiflerinde çözümler sunarken, her zaman güçlü merkezi bir holdingin desteğinden de faydalanacak şekilde yapılandırılmıştır. Benimsenen bu ‘’yerinde çözüm ‘’ anlayışlı organizasyon yapısı sayesinde, PRÜFTECHNIK Grubu, dünya pazarında esnek ve etkin şekilde hareket etme imkanına sahiptir.

Tüm dünyada faaliyet gösteren temsilciliklerimiz ve bayiliklerimizi yapılandırırken gösterdiğimiz özen, anlayış ve yüksek kalitede ürettiğimiz ürünlerimiz, tüm dünyada yüksek ihracat payına sahip olmamızın yanısıra bugün toplam üretimimizin %75 ‘ini ihracat pazarına sunmamızı sağlamaktadır.

Çok sayıdaki uluslararası temsilciliklerimiz sayesinde, Prüftechnik çalışanları ihtiyaç duydukları her anda müşterilerimizin yanında olabilmekte, teorik ve pratik her türlü soruna çözüm getirebilmektedir. Benimsediğimiz bu çalışma tarzı, PRÜFTECHNIK’e hem küresel, hem de yerel anlamda, müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına anında cevap verme imkanı tanımaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.