• info@businessguideturkey.com
  • 0212 216 26 07 - 0850 840 36 08

MOR Gayrimenkul İnşaat Taahhüt İşletme ve Kiralama Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
423 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Filiz Özek
  • ADRES: Biz Cevahir İş Merkezi İzzetpaşa Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No: 158 Kat: 5
  • TELEFON: 0 (212) 291 3111
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Alışveriş merkezleri ve perakende sektöründe hizmet veren MOR Danışmanlık, farklılaşmanın gücünü hizmetlerine taşıyarak, üstlendiği her projeye ayrı bir karakter ve değer kazandırarak, yaşayan mekanlar yaratma amacıyla çalışmalarını sürdürmekte, 20 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimini Yatırımcılarla paylaşmaktadır.

Yatırım sürecinin her aşamasında, projelendirme çalışmaları ile başlayıp yaratıcı fikirler sunarak verdiği Kiralama ve Yönetim danışmanlığı hizmetleriyle, Yatırımcı ile uyumlu, çağdaş yönetim prensiplerine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

FİLİZ ÖZEK

1975 yılında Belçika’da SHAPE Amerikan Lisesinden mezun olduktan sonra, bir sene mimarlık eğitimi aldı . 1980 yılında ODTÜ Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun olduktan sonra MS derecesini California Üniversitesinden (UCDavis) aldı.

1983 yılından itibaren sırası ile Demiryol-İş Sendikasında Araştırma ve Uluslararası İlişkiler Müdürü, TAİ’de Endüstriyel ve Sosyal İlişkiler Müdürü, Türk Eximbank’ta Genel Sekreter olarak çalıştı. 1993 yılında çalışmaya başladığı TEPE grubunun değişik bölüm ve kademelerinde 10 yılı aşkın çalışarak, TEPE Nautilus AVM açılışını gerçekleştirdikten sonra İşletme ve Kiralama Koordinatörü iken ayrıldı.

Cevahir İstanbul AVM projesinde açılış öncesi İşletme ve Kiralama Direktörü olarak çalıştıktan sonra 2005 yılında MOR Danışmanlığı kurmuş ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.