• info@businessguideturkey.com
  • 0212 216 26 07 - 0850 840 36 08

KEMER GIDA PAZ. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
267 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Figen Mays,Randolph Ward Mays
  • ADRES: Fatih Sultan Mehmet Mah. Atatürk Cad. No: 9 Etiler-Armutlu
  • TELEFON: 0 (212) 210 9310
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Figen Mays,Randolph Ward Mays

“Müşterimin arzularına hitap edecek, kaliteli ama kalitesine oranla da uygun fiyatlı, güvenilir, devamlılığı kesintiye uğramayacak bir ürün…”

HORECA kısaltmasıyla anılan otel, restoran ve catering dünyasının şarap ve içki seçerken kriterleri böyle. 1990’da kurduğumuz ADCO’nun çeyrek yüzyılı bulan serüveninde alçakgönüllü bir firmadan bugünün dev portföyüne ulaşması da, sanırız bu arayışa cevap verebilmemizden ötürü… Her yıl, ekibimizle birlikte dünyanın en önemli şarap buluşmalarına, fuarlar ve tadımlarına gidiyoruz. Türkiye’de yıl boyu pek çok ülkeden onlarca üreticiyi ağırlıyoruz.

Yıl boyunca sayıları binleri bulan şarap ve içki örneğini tadıyor, özelliklerini inceliyor, Türkiye piyasasında başarılı olup olmayacağını araştırıyoruz. Ve bu titiz çalışmaların sonunda, yoğun bürokratik işlemlerin de üstesinden gelerek, Fransızların “selection de selection” dediği seçmenin seçmesi ürünleri sizlere sunuyoruz. Tabii ki bir ürünün seçilmesi ve getirilmesi kadar, onun pazarlanması ve piyasada doğru konumlanması da önemli…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.