• info@businessguideturkey.com
  • 0212 216 26 07 - 0850 840 36 08

ANKA PROJE MEKANİK ELEKTRİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
589 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fuat Şimşek
  • ADRES: Ömer Avni Mh.Molla Bayırı Sk.Karun Çıkmazı No.1 Deniz Han Kat1 Fındıklı
  • TELEFON: 0 (212) 293 0456
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Anka Proje; bina ve endüstri tesislerine yönelik mekanik ve elektrik tesisat mühendisliği tasarım ve danışmanlık hizmetleri veren bir mühendislik firmasıdır. Firmamız; stürktürün yaşanılabilir hale getirilmesi için gerekli tüm elektromekanik ve teknolojik sistemler için yapıya özel tasarım üretmektedir. Tasarım anlayışımız; sürdürülebilir, sorunsuz ve ekonomik çalışan bina için mühendislik tarifi vermektir.

Anka Proje kurucu ortakları; uzun bir süre tesisat mühendisliği alanında yurt içi ve yurt dışı projelerde uygulama hizmetlerinde bulunmuş ve bu deneyimlerini sermaye edinerek tasarım ve danışmanlık hizmeti vermeye başlamışlardır.

Yapı teknolojisinde çok yakın ilişkide olan mekanik ve elektrik tesisat sistemlerinin aynı çatı altında tasarlanması doğru bulunmuş ve firma iştigal konusu bu çerçevede oluşturulmuştur. Firmamız; güncel literatüre hakim nitelikli mühendislik anlayışı ile doğru sistem tasarımları yapma hedefindedir. Müşteri portföyümüze katmayı başardığımız her biri alanlarında saygın inşaat yatırım firmaları, mimari tasarım firmaları, proje yönetim firmaları ve diğer önemli kurumsal firmalar bu vizyonumuzdaki istikrarımızın önemli göstergeleridir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.